Share

Nowa Magnolia

Nowa Magnolia

to inwestycja wyjątkowa pod każdym względem. Osiedle zostało zaprojektowane w oparciu o najwyższe standardy wykonania, łącząc w sobie funkcjonalność i wyjątkowy design. Do dyspozycji klientów Nowej Magnolii oddanych zostanie 8 wyjątkowych, dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 137 do 167 m2. Dodatkowo na II piętrze zaplanowano 14 mieszkań dwu – trzy i czteropokojowych w stylu penthouse, w najbardziej cenionych na rynku metrażach.

Każdy z apartamentów dwupoziomowych oświetlony jest za pośrednictwem dużych okien o wysokości ponad 5 metrów. Dodatkowo posiada duży ogródek, trzy balkony, dwa tarasy oraz system Smart Home. Co więcej każdy klient ma możliwość zamontowania kominka oraz klimatyzacji w mieszkaniu, zgodnie ze swoimi preferencjami. Do każdego apartamentu dwupoziomowego przynależy garaż znajdujący się w bryle budynku wraz z miejscem postojowym przed budynkiem.

Penthouse’y na drugim piętrze będą wyposażone w balkon i taras oraz świetliki dachowe, dzięki którym będą doskonale doświetlone.
Do każdego przynależy również niepowtarzalny taras na dachu, stanowiący dodatkową przestrzeń relaksu. Wszystkie mieszkania posiadają system Smart Home.
Do mieszkań 2-, 3- i 4 -pokojowych można dokupić miejsce postojowe na parkingu naziemnym.